forår 2020

 

 

 

 

 

 

 

241227

fr

20-03 2020

Kl. 18:30

Husum Bk.

Bk. Skjold

Kunst, Husumparken

 

241236

28-03 2020

Kl. 16:00

Bk. Skjold

B 1903 2

Kunst, Fælledparken

 

241246

04-04 2020

Kl. 14:00

NB Bornholm

Bk. Skjold

Nexø Stadion

 

241268

to

09-04 2020

Kl. 12:00

Bk. Skjold

Kastrup Bk

Kunst, Fælledparken

 

241272

ma

13-04 2020

Kl. 12:15

FB

Bk. Skjold

Frederiksberg IP, kunst

 

241857

to

23-04 2020

Kl. 20:00

Bk. Skjold

FC Græsrødderne

Kunst, Fælledparken

 

241866

02-05 2020

Kl. 12:00

Fremad Amager 2

Bk. Skjold

Sundby Idrætspark

 

241998

09-05 2020

Kl. 16:00

Bk. Skjold

KB 2

Kunst, Fælledparken

 

242012

16-05 2020

Kl. 15:30

RIK

Bk. Skjold

Rønne stadion nord, opvisningsbanen

 

243445

23-05 2020

Kl. 16:00

Bk. Skjold

PI Fodbold

Kunst, Fælledparken

 

243843

30-05 2020

Kl. 16:00

Bk. Skjold

FC Udfordringen

Kunst, Fælledparken

 

243845

fr

05-06 2020

Kl. 18:15

HB

Bk. Skjold

Kunst, Fælledparken

 

244441

 

20-6 . 16. 2020

Kl. 16:00

Skjold Hvidovre Kunst Fælleden

 

 

TURNERINGSPROGRAM 2019-2020

 

17-08 2019
Kl. 15:00
Bk. Skjold Husum Bk. Kunst, Fælledparken  
235531 on
21-08 2019
Kl. 18:45
B 1903 2 Bk. Skjold B1903  
235545
24-08 2019
Kl. 15:30
Bk. Skjold NB Bornholm Kunst, Fælledparken  
235556
31-08 2019
Kl. 13:00
Kastrup Bk Bk. Skjold Røllikevej  
235560 fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Bk. Skjold FB Kunst, Fælledparken  
235566 to
12-09 2019
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Bk. Skjold Gentofte Sportspark Opv. kunst  
235941
21-09 2019
Kl. 15:00
Bk. Skjold Fremad Amager 2 Kunst, Fælledparken  
235950
28-09 2019
Kl. 16:15
KB 2 Bk. Skjold Frederiksberg IP, kunst  
235988
05-10 2019
Kl. 15:30
Bk. Skjold RIK Kunst, Fælledparken  
240858 fr
11-10 2019
Kl. 18:00
PI Fodbold Bk. Skjold Kunst, Valby IP, tribunen  
240871
26-10 2019
Kl. 15:00
Bk. Skjold HB Kunst, Fælledparken  
240944 ti
05-11 2019
Kl. 20:00
Hvidovre IF 2 Bk. Skjold PRO VENTILATION ARENA  
240859
09-11 2019
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Skjold Kunst, Valby IP, tribunen

AUGUST

2018

 

 

 

 

LØRDAG D. 18

TIRSDAG D. 4/9

 LØRDAG D. 25

 FREDAG D. 31

 

KB HJ.

KL.13

FØROYAR UDE

KL. 18

 RØNNE HJ.

KL.15.30

 PRESPA UDE

KL.19.45

 

SEPTEMBER

 

 

 

 

LØRDAG D. 8

LØRDAG D. 15

LØRDAG D.22

FREDAG D. 28

 

TÅRNBY HJ.

KL.11

B1903 UDE

KL. 13

KFUM HJ.

KL. 15

HUSUM UDE

KL.18.30

 

OKTOBER

 

 

 

 

LØRDAG D. 6

LØRDAG D. 13

LØRDAG D. 20

LØRDAG D. 27

 

NB BORNH. HJ.

KL.15.30

POLITIET UDE

KL. 13

FB UDE

KL. 16.15

HB HJ.

KL. 15

 

NOVEMBER

 

 

 

 

TIRSDAG D. 6

 

 

 

 

HVIDOVRE UDE

KL.19